top of page

Sesja noworodkowa - kiedy wykonać? Jaki koszt?

Wielu z Was bardzo często przychodzi do mnie z pytaniem, kiedy warto umówić się na sesję noworodkową ze swoim maluszkiem. W tym wpisie przychodzę Wam

z odpowiedzią!


Termin sesji noworodkowej warto umówić już w czasie ciąży - dzięki temu

z wyprzedzeniem możemy wszystko zaplanować, określić styl sesji oraz zarezerwować dogodny termin. Sesję noworodkową najlepiej jest wykonać w przeciągu pierwszych dwóch tygodni życia maluszka, gdy jest bardzo elastyczny i zazwyczaj bardzo śpiący.

Taką sesję możemy zaplanować w studiu lub z dojazdem do domu.

Na sesję musimy zarezerwować około 1-3 godzin, czas trwania zależy głównie od nastroju naszych małych modeli :) Przez cały czas trwania sesji nad naszym małym modelem czuwają rodzice.


Wszystkie szczegóły, oczekiwania i plan na sesję, uzgadniamy po rezerwacji terminu. Podczas sesji zdjęciowej oczywiście możemy wykonać nie tylko zdjęcia samego maluszka, ale również wspólne z rodzicami.


Jakie są koszty sesji?

Ceny sesji noworodkowych zaczynają się już od 340 zł - jest to pakiet 7 ujęć. W ofercie jest również pakiet plus (420zł - 10 ujęć) oraz pakiet premium (560zł - 15 ujęć). W trakcie sesji wykonujemy większą liczbę zdjęć, a ostateczny wybór ujęć do każdego z pakietów leży po Waszej stronie.


23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page