top of page

Sesja ciążowa - co warto wiedzieć

Zaktualizowano: 21 majZacznijmy od początku, czyli, kiedy umówić się na sesje ciążową?


Najlepiej ją zaplanować między 24 a 32 tygodniem ciąży, ale równie dobrze może być to wcześniej lub później. Ważne, aby brzuszek był już dobrze widoczny

 i termin sesji był dla was komfortowy, wtedy kiedy czujecie, że jest na to odpowiedni moment. Na sesje brzuszkową najlepiej umówić z miesięcznym wyprzedzeniem, żeby na spokojnie mieć zaklepaną datę, która będzie Wam odpowiadać.


2. Styl sesji ciążowej

Przed wybraniem się na sesję ciążową warto mieć określony wstępny zarys klimatu w jakim chcielibyśmy, aby nasza sesja była przeprowadzona. Wszystkie zdjęcia w czarno-białym klimacie? Sesja ciążowa w bajkowym stylu? Jeśli określicie swój styl będzie mi też łatwiej przygotować dla Was aranżacje :) Ale spokojnie – jestem tutaj dla Was i służę pomocą. Nieocenionym pomocnikiem w poszukiwaniu inspiracji jest chociażby Instagram, gdzie możemy znaleźć wiele ciekawych ujęć.
Zdjęcia z sesji, wybieracie sami, które mają być obrobione. Na gotowe zdjęcia czas oczekiwania to dwa tygodnie po wyborze.


3. Jak się ubrać na sesję ciążową?

Najważniejsza jest wygoda i swoboda – dlatego do sesji ciążowej polecam ubierać takie rzeczy, w których czujecie się po prostu dobrze. Biała luźna koszula czy czarna dopasowana sukienka zawsze wyglądają świetnie. Unikajcie raczej bardzo dużych wzorów na ubraniach. Dla podkreślenia wyjątkowości tego rodzaju sesji, warto rozważyć skorzystanie z dostępnej u mnie bez dodatkowych opłat kolekcji sukienek ciążowych.

Jeśli planujecie wykonać sobie również zdjęcia w parze, pomyślcie także o pasującym do siebie stroju.


4.       Odpocznij 😊

Zdjęcia wychodzą najlepiej, gdy jesteś wypoczęta 😊 Dzień przed zaplanowanym terminem sesji ciążowej postaraj się odpocząć i zrelaksować. Włącz swój ulubiony serial, weź do ręki szklankę herbaty i po prostu daj się ponieść chwili relaksu. Pozwoli Ci to w pełni zadowolić się sesją kolejnego dnia.


5.       Przygotuj dodatki

Zależy Ci, aby na sesji ciążowej uwiecznić dodatkowe elementy, jak zdjęcie USG, pierwsze buciki dziecka, pierwsze ubranko dla maluszka czy jakikolwiek inny dodatek? Warto pomyśleć o tym już wcześniej i na spokojnie z wyprzedzeniem wszystko sobie przygotować do zabrania na sesję. W cenie sesji są dostępne sukienki oraz body. Jeśli masz strój, w którym chcesz mieć zdjęcie, zabierz go ze sobą na sesję 😊

6.  Sesja ciążowa na prezent?

Z doświadczenia wiem, że ten prezent sprawia dużo radości, każdej przyszłej mamie, w naszej ofercie znajdziecie gotowe vouchery prezentowe.7. Dostępna garderoba do sesji ciążowych i kobiecych


Fotograf Kraków, sesja ciążowa, sesja brzuszkowa Kraków, sesja dla par

85 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page